سبد خرید

شرایط حمل و تحویل سفارشات

تحویل کالا ویژه شهر تهران

در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر تهران فعال می‌باشد و سفارشات از طريق پيك براي مشتريان ارسال ميگردد. در مواردی از قبیل تغییر کالای موجود در انبار و یا اتمام موجودی، پیش از تایید و ارسال سفارش هماهنگی به عمل خواهد آمد.

 

پست پیشتاز

حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز برای شهرستان‌ها ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

 

  • محاسبه هزینه ارسال سفارش برای کاربر بستگی به محدوده جغرافیایی و مقصد آن دارد.
  • در روزهای پایانی سال و مناسبت‌های خاص، امکان تاخیر در تحویل سفارش توسط سرویس‌های پستی وجود دارد. زمان تحویل ذکر شده مربوط به روزهای کاری و غیر تعطیل می‌باشد.
  • در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، ارائه کارت شناسایی معتبر از سوی تحویل گیرنده سفارش الزامی است.
  • لطفا سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت در سفارش، کسری و یا ایراد فیزیکی و ظاهری (از قبیل پارگی، له شدگی و …) از دریافت سفارش خودداری نمایید. در صورت نیاز با ارسال ایمیل به آدرس info@ketab-khan.com موارد لازم را جهت پیگیری به اطلاع بخش خدمات پس از فروش کتاب خوان برسانید.
  • در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست رهگیری کنید.
در حال بارگذاری ...