سبد خرید

نمایش همه 4 نتیجه

0 out of 5

براي سخنراني نيامده ام

13,500 تومان
کتاب براي سخنراني نيامده ام مجموعه است از سخنرانی های مارکز پیرامون موضوعات مختلف؛ از چگونه نویسنده شدنش تا صحبت در مورد سینما، مسائل زیست محیطی، امریکای لاتین و گردهمایی های بین المللی می باشد.
0 out of 5

چشم هاي سگ آبي رنگ

8,000 تومان
چشم‌های سگ آبی‌رنگ" شامل ده داستان كوتاه از نویسنده كلمبیایی، گابریل گارسیا ماركز است. "تسلیم سوم"، "دنده دیگر مرگ"، "حوا به جسم گربه‌اش فرو رفته است"، "غم و اندوه برای سه خوابگرد"، گفتگویی در آینه"، "چشم‌های سگ آبی رنگ" از جمله داستان‌های این مجموعه هستند.
0 out of 5

داستاني مرموز

8,000 تومان
داستاني مرموز رمانی كوتاه و داستان زندگی زنی است كه ظاهرا همسرش در سفر است و هر بار برای او هدایایی عجیب و غیرمنتظره می‌فرستد.داستانی مرموز را می‌توان کتاب یک روزه دانست، یعنی خواندنش یک صبح تا عصر جمع طول می‌کشد، پس آن را از دست ندهید.
0 out of 5

نوشته هاي كرانه اي

26,000 تومان
نوشته هاي كرانه اي اثر ترجمه شده از بهمن فرزانه است که شامل یادداشت‌های روزانه گابریل گارسیا مارکز است و از سوی نشر ثالث منتشر شده است. این کتاب شامل مجموعه‌ای مقالات مارکز است که با موضوعاتی همچون سیاست، ادبیات، هنر و موضوعات اجتماعی نوشته شده است، اما بیشترین حجم از موضوعات مرتبط با آن را سینما و ادبیات تشکیل...
در حال بارگذاری ...
  • ثبت نام
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.