سبد خرید

شرایط و ضوابط فروش

با احترام به شما کاربران گرامی موارد زیر قوانین و مقررات سایت کتاب خوان می باشد لذا خواهشمندیم قبل از هرگونه سفارش آن را مطالعه نمایید:
1- کتاب خوان کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را فقط بر اساس قیمت پشت جلد تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند.
2-زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، دو روز کاری می باشد و ارسال توسط داره پست، 2تا7 روز کاری به طول می انجامد.
3-در صورتی که پس ازثبت سفارش از خرید خود منصرف شدید فقط تا 4 ساعت کاری امکان لغو سفارش ثبت شده را دارید و 5 در صد مبلغ کل سفارش کسر و ما بقی مسترد میگردد . لطفا در صورت لغو سفارش خود هرچه سریعتر به فروشگاه اطلاع دهید تا هزینه سفارش به حساب شما واریز گردد بدیهی است در صورت لغو سفارش پس از زمان تعیین شده سفارش شما ارسال می گردد.در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد، قبل از ساعت 10 قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)
4-کلیه مرسولات پستی توسط فروشگاه و با شرایط مناسب بسته بندی می باشد، چناچه بسته پستی شما آسیب دیده، مخدوش و یا …باشد باید موضوع را حتماً به مامور اداره پست در میان گذاشته و پیگیری نمایید..
5-تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط کتاب خوان پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.
6-کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت کتاب خوان دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.
7-تمامی سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 17، روز کاری بعد رسیدگی می شود.
8-در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران کتاب خوان را در جریان بگذارید.
9-بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست.
10-پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی منزل تحویل داده می شود.
11-چند نکته در ارتباط با کیفیت کتاب های دست دوم را متذکر شویم :

عالی : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند که از هر لحاظ به نسبت سال چاپ شان بسیار تمیز می باشند.و هیچگونه یادداشت و مهری بر روی آنها نباشد.

خوب : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند ؛ بدون پارگی ولی ممکن است صفحات داخلی آن علامت گذاری شده باشد و یا حاشیه نویسی داشته باشند و بعضا مهر کتابخانه بر روی صفحات خورده و جلد آن ترمیم شده باشد.

لطفا در نظر داشته باشید کتاب های دست دوم در بهترین وضعیت ، کتاب های استفاده شده می باشند و قیمت ها هم بر اساس کیفیت کتاب گذاشته شده اند ؛ بنابراین در صورت خرید کتاب دست دوم انتظار کتاب نو را نداشته باشید و فقط کتاب هایی را که مغایر با کیفیت ذکر شده در بالا می باشند را می توانید با هماهنگی عودت دهید.

در بخش دست دوم سایت کتاب خوان، هیچگونه کتاب کپی ( افست شده ) وجود ندارد مگر آنکه ذکر شده باشد .

12-هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن ، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است. درستی مشخصات درج شده كاربران محترم در قسمت های مربوطه و نیز هرگونه اشکال ناشي از عدم درج صحيح مشخصات خواسته شده به عهده خودشان می باشد.
13-خرید از سایت کتاب خوان به منزله پذیرفتن شرایط فوق می باشد.

در حال بارگذاری ...